توئیت مدیرعامل دخانیات بعد از شرکت در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس

محمد شیخان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، بعد از جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی در خصوص تحرکات مافیا توضیحاتی داد.

به گزارش آتیه‌آنلاین، اخبار شرکت ها-محمد شیخان بعدازظهر دیروز دوشنبه با دعوت کمیسیون اجتماعی مجلس، در جلسه این کمیسیون حاضر شد و در این جلسه به نقش مافیا در صنعت دخانیات برای نمایدگان مجلس توضیحاتی ارائه کرد.

وی بعد از این نشست در توئیتی نوشت: سیلی محکم امروز ما به مافیای دخانیات در جمع نمایندگان انقلابی و حمایت قاطع رئیس کمیسیون اجتماعی از مواضع ضد فساد به مذاق پادوی مافیا خوش نیامده و با سابقه نفاق ضمن دروغ پراکنی، کوچکی خود را برای شرکت های آمریکائی و انگلیسی اثبات که از چشم تیز بین نهادهای امنیتی دور نمی ماند.

توئیت مدیرعامل دخانیات بعد از شرکت در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس

شیخان دیروز در جمع نمایندگان گفت که شرکت دخانیات ایران که در گذشته سهم ۸۰ درصدی از بازار مصرف داخل را داشته، امروز به حدود ۱۰ درصد بازار رسیده و سطح زیر کشت توتون از ۹ هزار هکتار به هزار هکتار تقلیل یافته است.

وی همچنین با طرح این سوال که چه کسانی در قالب طرح فریب در دهه ۸۰ پای کمپانی های چند ملیتی را به کشور باز کردند؟، افزود: و چرا امروز بیش از ۷۵ درصد از سهم بازار داخلی متعلق به کمپانی های چند ملیتی آمریکایی، انگلیسی و ژاپنی می باشد؟.

مدیرعامل دخانیات همچنین تاکید کرد که در دولت گذشته، شخص رئیس جمهور، خط پرایمری توتون شرکت آمریکایی- ژاپنی را افتتاح می کند و به این شرکت ها در بحرانی ترین شرایط ارزی کشور، ارز دولتی اختصاص داده است!؟

کد خبر: 50057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =