شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

به گزارش آتیه آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، عبدالله دارایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این دیدار عبدالله دارایی ضمن تقدیر از حضور موثر اعضای شوراهای اسلامی در هماهنگی بین کارگران و کارفرمایان گفت: شورای اسلامی کار هماهنگ کننده کارگران و کارفرمایان هستند و نقش ارزنده و ارزشمندی در افزایش روحیه کار و تلاش تولید و اشتغال دارند.

دارایی با اشاره به رویکردهای ارزشمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعتماد به ظرفیت شوراهای اسلامی کار گفت: امروز در بسیاری از مسائل و قوانین مربوط به حوزه های کارگری و کارفرمایی مانند هیئت های حل اختلاف و تشخیص و همچنین صلح و سازش درون کارگاهی و قراردادهای پاداش افزایش تولید، شورای اسلامی به عنوان محور اصلی نقش آفرین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد: باید روحیه نشاط و امید توسط شوراهای اسلامی در مجموعه‌های صنعتی کار و تلاش دمیده شود توجه به ورزش کارگری و استفاده از فرصت های موجود به ویژه فضاهای ورزشی کارگران و سایر برنامه های آموزشی در اولویت شوراهای اسلامی کار قرار گیرد.

دارایی ادامه داد: این اداره کل برای دوره‌های آموزشی شوراهای اسلامی کار و همچنین حضور موثر آنان در هیئت های حل اختلاف کارگری و کارفرمایی جدیت دارد و باید این ارتباط حسنه با شوراهای اسلامی کار و خادمان خود در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی به خوبی برقرار باشد.

در این نشست صمیمی هر یک از روسای شوراهای اسلامی کار واحدهای تولیدی به موضوعات مرتبط به مجموعه های تولیدی و صنعتی فعال خود پرداختند.

کد خبر: 55733

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =