بانک توسعه تعاون در مدیریت جریان‌های نقدینگی و مالی خود مؤثر عمل کرده است

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون اعلام کرد: این بانک در مدیریت جریان‌های نقدینگی و مالی خود مؤثر عمل کرده است.

به گزارش آتیه آنلاین به نقل از بانک توسعه تعاون، محمدجعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک و سرپرست جدید مدیریت امور حقوقی بیان کرد: این بانک به واسطه مأموریت‌های متعدد و تکالیف برخاسته از طرح‌های ملی، در مقاطع زمانی مختلف نیازمند نقدینگی جهت پیشبرد امور می‌باشد و همکاران معاونت مالی و پشتیبانی با بکارگیری تدابیر متنوع، در مدیریت جریان‌های نقدینگی و مالی به نحو مناسبی عمل کرده‌اند.

وی افزود: سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون از مدیران باتجربه و شناخته شده است که سال‌ها مسئولیت و راهبری مالی بانک را بر عهده داشته و چندین سال را نیز در مدیریت واحد نظارتی و بازرسی بانک انجام مسئولیت داشته است.

ایرانی افزود: در معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون، اندوخته مناسبی از سرمایه انسانی و دانش ضمنی بانک نهفته است و همکاران امور حقوقی بانک و ادارات بازرسی بانک با در اختیار داشتن همکارانی دلسوز، متعهد و کار بلد، همواره در ارائه مشورت و ترسیم چارچوب‌ها به واحدهای صف نقش موثری در ارتقای سطح کارآمدی و بهره‌وری واحدها داشته و همکاران را در مسیر صحیح خدمتگزاری هدایت می‌کنند.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: انتقال تجارب و اشتراک اطلاعات از سوی مدیران و خبرگان بانک می‌تواند به تشکیل دانش ضمنی و نیز جانشین پروری در بانک کمک نماید و از مهم‌ترین خصوصیات و ویژگی‌های سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون نیز همین رویکرد و انتقال تجربیات به همکاران بوده است.

ایرانی همچنین با معرفی سید امیرحسین موسوی سرپرست جدید مدیریت امور حقوقی گفت: وی نیز از همکاران متخصص، متعهد، کاربلد و برآمده از مجموعه بانک است که می‌تواند با تعامل و هماهنگی با همکاران، مسائل حقوقی بانک را راهبری نماید.

محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی که با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک منصوب گردیده است اظهار داشت: رهنمودهای مدیرعامل بانک مسیر را برای واحدهای ستادی و اجرایی بانک مشخص نموده است و بانک با تکیه بر راهبردها و اهداف و سیاست‌ها و بکارگیری ابزارها می‌تواند مسیر بانکداری توسعه‌ای را به شکل بهتری ادامه دهد.

ذوالفقاری افزود: سرمایه انسانی به عنوان محور برنامه‌های تحولی بانک مطرح است و برنامه این است تا همکاران با تخصص و آگاهی از جدیدترین مسائل بانکی و با تعهد به ذینفعان و سازمان و با بهره‌مندی از ارزش‌ها، بتوانند سطح کارآیی و اثربخشی واحدها را ارتقا دهند و برنامه‌های تحولی بانک در کوتاه مدت به ثمر بنشیند.

در این جلسه رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست و روسا و معاونین ادارات زیرمجموعه معاونت حقوقی و نظارت حضور داشتند.

کد خبر: 58224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =