پشت نوبتی مستمری‌بگیر بهزیستی در آذربایجان‌غربی به صفر رسید

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: با شروع دولت سیزدهم و با همراهی دولت و مجلس، تقریبا در آذربایجان غربی پشت نوبتی مستمری‌بگیری به صفر رسیده است

به گزارش آتیه‌آنلاین به نقل از ایسنا، پروین محمدپوری گفت: وقتی دولت دوازدهم پایان یافت، ۲۰ هزار پشت نوبت مستمری‌بگیر در استان وجود داشت ولی با شروع دولت سیزدهم و با همراهی دولت و مجلس، تقریبا در آذربایجان غربی پشت نوبتی مستمری‌بگیری به صفر رسیده است.

وی افزود: افرادی که در سامانه مشاهده می‌شوند، کمیسیون‌های جدیدی هستند که به جامعه بهزیستی پیوستند و به‌زودی برای آنها مستمری زده می‌شود.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با همکاری دولت و مجلس در سال گذشته، دو مرتبه مستمری‌بگیران سازمان ۴۰ درصد افزایش پیدا کرد بیان کرد: همچنین یارانه‌های مراکز که سال‌ها مشکل داشتند در دولت سیزدهم حل شد و ۴۰ درصد افزایش داشتند.

وی با بیان اینکه در آذربایجان غربی ۲۹ مرکز توان‌بخشی در سطح استان داریم، گفت: در این مراکز یک هزار و ۸۴۰ معلول و سالمند در این مراکز نگهداری می‌شوند.

محمدپوری با اشاره به اینکه دولت سیزدهم خدمات بی‌شماری به بهزیستی و حمایت از محرومان انجام داده است افزود: در دو سال گذشته ۴۵۰ برابر مشارکت‌های مردمی در استان افزایش پیدا کرده و اعتبارات بی‌نظیری نیز از بنیاد مستضعفان برای مراکز دریافت شده است.

کد خبر: 65045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =