کسب ۱۲ رتبه برتر توسط روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی

در آیین پایانی نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره‌کل روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی در سه بخش سایت و زیرپرتال، تولیدات چندرسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان روابط‌عمومی برگزیده حائز رتبه اول و در بخش انتشارات و تبلیغات به‌عنوان برگزیده رتبه دوم معرفی شد.

به‌گزارش آتیه آنلاین به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در مراسم جشنواره ملی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت کار (جشنواره امتداد) اداره‌کل روابط‌عمومی سازمان تأمین اجتماعی با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره، مورد تجلیل قرار گرفت.

همچنین در این جشنواره در سطح استانی، روابط‌عمومی‌های مدیریت‌های درمان تأمین‌اجتماعی استان‌های هرمزگان، قزوین، اصفهان و چهارمحال و بختیاری در چندین بخش، حائز رتبه‌های برتر شدند.

در مراسم امروز با حضور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت، رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت کار و جمعی از مدیران و معاونین این وزارتخانه در مجتمع فرهنگی ‌ورزشی تلاش برگزار شد، در بخش سایت و زیرپرتال و در سطح ستادی، روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی به جهت اهتمام ویژه در به‌روزرسانی و درج قوانین و مقررات مرتبط با نیازهای مخاطبان و تعامل مطلوب با آن‌ها، موفق به کسب رتبه اول شد.

روابط‌عمومی تأمین‌اجتماعی، علاوه بر این در جشنواره یادشده، در بخش تولیدات چندرسانه‌ای در چهار بخش کلیپ، موشن‌گرافیک، انیمیشن و تیزر و همچنین در بخش شبکه‌های اجتماعی حائز رتبه اول و در بخش انتشارات و تبلیغات حائز رتبه دوم شد.

در این جشنواره و در بخش استانی؛ مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان هرمزگان در سه بخش‌ "انتشارات و تبلیغات"، "کلیپ استانی" و "پیوست رسانه‌ای" حائز رتبه اول، در بخش ویژه "رشد تولید" حائز رتبه دوم و در بخش "پویش رسانه‌ای و تبلیغاتی" حائز رتبه سوم شد.

همچنین در سطح استانی این جشنواره روابط‌عمومی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان قزوین در بخش "پاسخگویی رسانه‌ای" و روابط‌عمومی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان اصفهان در بخش ویژه "رشد تولید" به‌عنوان روابط‌عمومی برگزیده و حائز رتبه اول معرفی شدند و لوح تقدیر و تندیس جشنواره را دریافت کردند.

روابط‌عمومی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این جشنواره در بخش تبلیغات و انتشارات در سطح استانی، شایسته تقدیر شناخته شد.

داوری نخستین دوره جشنواره ملی امتداد را محمود مختاریان، علیرضا کتابدار، ایمان شمسایی، حمید ضیایی‌پرور، محمدمهدی خیرجو، احسان صالحی، افشین محمدی، محسن اسلام‌زاده و امیر خالقی برعهده داشتند.

پیش از این نیز سازمان تأمین‌اجتماعی در هجدهمین جشنواره شهید رجایی در بخش موضوعی و در زمینه تبیین دستاوردها و اطلاع‌رسانی، در بین ۱۰۷ دستگاه ملی که امتیازهای آنها در سامانه "دولت‌سنج" اعلام شده است، با کسب نمره کامل در کنار دستگاه‌های برتر کشور در این زمینه قرار گرفت.

کد خبر: 68345

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =